לפרטים והרשמה:

050-9447-625 נפתלי

לפרטים והרשמה: 050-9447-625 נפתלי

אודות

ברוכים הבאים למרכז תורני טכנולוגי נחלים

אנו שמחים לפתוח בפניכם צוהרי למקום ייחודי בנוף בתי החינוך של הציבור הציוני דתי, עם מרחבים ירוקים ואווירה מאפשרת צמיחה אישית.

אנו מעניקים לתלמידים מענה אישי, ליווי בהתפתחות הדתית, האישית והלימודית.

המרכז מופעל על ידי האגף להכשרה במשרד העבודה, המסמיך ונותן תעודת ורשיון עבודה במקצועות הנלמדות בבית הספר. כך שתלמיד המסיים יוכל להשתלב במקצוע בתעשייה הישראלית.

בבית הספר מופעל "מרכז למידה", הנותן מענה פרטני המקדם כל תלמיד על פי רמתו ויכולותיו. הוא מאפשר להשלים פערים ולימוד אישי המקנה ביטחון ותחושת הצלחה לכל תלמיד

הפנימייה

הפנימיה מהווה בית חם המאפשרת לכל תלמיד מכל רחבי הארץ להשתלב בבית הספר ולהינות מיתרונותיו. בפנימיה מתקיימים תהליכי עומק משמעותיים, חינוך לעצמאות, לקיחת אחריות ולעשיה חברתית ענפה.
חוגים מגוונים, פעילויות חברתיות, טיולים ושבתות חוויות כל אלה מהוים פסיפס המאפשר לתלמיד להתבגר באווירה כיפית ושמחה.

בבית ספרנו קיימים הכלים המאפשרים צמיחה והתפתחות אישית, אנו מקבלים ומכילים את התלמידים ומסייעים לכל אחד מהם להגשים את עצמו בצורה הטובה ביותר על מנת שיוכל להתקדם ולצמוח מבחינה אישית, דתית ומקצועית.

יום עבודה

במסגרת פיתוח היכולות האישיות והעצמה של המקצוע הנרכש, תלמידי יא' יב' יוצאים ליום עבודה הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי כגון משרד רוה"מ, אל-על, חברת חשמל IBM ועוד, שם הם לומדים ליישם את המקצוע הנלמד בבית הספר ואף מקבלים על יום זה שכר כשאר כל העובדים.

בוגרים

בוגרינו משתלבים במכינות קדם צבאיות וממשיכים לצבא שם הם משרתים כלוחמים או כאנשי מקצוע בחילות השונים, כמו כן הבוגרים ממוינים ליחידות עלית כמו סיירת מטכ"ל ו-8200 ועוסקים במקצוע ברמה גבוהה. אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחה ייחודית זו ולזכות לתעודת בגרות ומקצוע

יש לכם שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    צרו קשר

    שניר 59, נחלים

    03-9329338

    לתשומת לבכם, האתר בשדרוגים וייתכנו שגיאות בצפייה.