אודות

ברוכים הבאים למרכז תורני טכנולוגי נחלים

אנו שמחים לפתוח בפניכם צוהרי למקום ייחודי בנוף בתי החינוך של הציבור הציוני דתי, עם מרחבים ירוקים ואווירה מאפשרת צמיחה אישית. 

הישיבה מיועדת לנערים ששעות לימוד ארוכות מאתגרות אותם ומבקשים לממש את היכולת שלהם באופן יצירתי ויצרני. 

באווירה תורנית וערכית, בכיתות קטנות, מרכז למידה, סדנאות מקצועיות מתקדמות ומענה רגשי וחברתי משמעותי. 

אנו מעניקים לתלמידים מענה אישי, ליווי בהתפתחות הדתית, האישית והלימודית.

המרכז מופעל על ידי האגף להכשרה במשרד העבודה, המסמיך ונותן תעודת מקצוע במגמות הלמידה הנלמדות בבית הספר. כך שתלמיד המסיים יוכל להשתלב במקצוע בתעשייה הישראלית.

מרכז למידה

בבית הספר מופעל "מרכז למידה", הנותן מענה פרטני המקדם כל תלמיד על פי רמתו ויכולותיו. הוא מאפשר להשלים פערים ולימוד אישי המקנה ביטחון ותחושת הצלחה לכל תלמיד.

הפנימייה

הפנימיה מהווה בית חם המאפשרת לכל תלמיד מכל רחבי הארץ להשתלב בבית הספר ולהינות מיתרונותיו. בפנימיה מתקיימים תהליכי עומק משמעותיים, חינוך לעצמאות, לקיחת אחריות ולעשיה חברתית ענפה. חוגים מגוונים, פעילויות חברתיות, טיולים ושבתות חוויות כל אלה מהוים פסיפס המאפשר לתלמיד להתבגר באווירה כיפית ושמחה. בבית ספרנו קיימים הכלים המאפשרים צמיחה והתפתחות אישית, אנו מקבלים ומכילים את התלמידים ומסייעים לכל אחד מהם להגשים את עצמו בצורה הטובה ביותר על מנת שיוכל להתקדם ולצמוח מבחינה אישית, דתית ומקצועית.

יום עבודה

במסגרת פיתוח היכולות האישיות והעצמה של המקצוע הנרכש, תלמידי יא' יב' יוצאים ליום עבודה הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי כגון משרד רוה"מ, אל-על, חברת חשמל IBM ועוד, שם הם לומדים ליישם את המקצוע הנלמד בבית הספר ואף מקבלים על יום זה שכר כשאר כל העובדים.

בוגרים

בוגרינו משתלבים במכינות קדם צבאיות וממשיכים לצבא שם הם משרתים כלוחמים או כאנשי מקצוע בחילות השונים, כמו כן הבוגרים ממוינים ליחידות עלית כמו סיירת מטכ"ל ו-8200 ועוסקים במקצוע ברמה גבוהה. אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחה ייחודית זו ולזכות לתעודת בגרות ומקצוע

דילוג לתוכן