מרכז תורני טכנולוגי

ברוכים הבאים ל"מרכז תורני טכנולוגי נחלים"

שמחים לפתוח בפניכם צוהר למקום מיוחד, עם מרחבים ירוקים ואווירה ייחודית.

ב'מרכז התורני טכנולוגי נחלים' אנו מעניקים לתלמידנו מענה אישי הן בליווי ההתפתחות האישית והדתית והן בצד הלימודי.

המרכז מופעל על ידי האגף להכשרת נוער של משרד העבודה, המסמיך ונותן תעודות הסמכה רשמיות במקצועות: חשמל, מיזוג אוויר ואוטוטרוניקה – מקצועות הרכב. על מנת שהתלמידים יוכלו להשתלב במעגל העבודה.

במקום פועל "מרכז למידה" הנותן מענה פרטני המקדם כל התלמיד לפי יכולותיו ומאפשר להגיע ללמידה משמעותית.

במקום קיימת פנימייה הנותנת מענה לתלמידים מכל רחבי הארץ. הפנימיה מהווה בית חם, שבו מתקיימים תהליכי עומק משמעותיים, חוגים, סדנאות וכמובן חוויות מהנות – אנו מאמינים שתהליכים אלו מקנים לתלמידים כלים לחיות חיים עוצמתיים ועצמאיים.

בבית ספרנו קיימים הכלים המאפשרים צמיחה והתפתחות אישית, אנו מקבלים ומכילים את התלמידים שלנו ומסייעים לכל אחד מהם להגשים את עצמו בצורה הטובה ביותר על מנת שיוכל להתקדם ולצמוח מבחינה אישית, דתית ומקצועית.

במסגרת פיתוח היכולות האישיות והעצמה של המקצוע הנרכש תלמידי יא' יב' יוצאים ליום עבודה הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי כגון משרד רוה"מ, אל-על, חברת חשמלIBM  ועוד, שם הם לומדים ליישם את המקצוע אשר הם לומדים בבית הספר ואף מקבלים על יום זה שכר כמו שאר העובדים.

בוגרינו משתלבים במכינות קדם צבאיות וממשיכים לצבא  שם הם משרתים כלוחמים או כאנשי מקצוע בחילות השונים, וכן יש המשתלבים ביחידות מודיעין משמעותיות כמו סיירת מטכ"ל ו-8200.

שמחים לפתוח את שערינו לתלמידים המחפשים אלטרנטיבה ללימוד תורני מקצועי.

בברכה

צוות המרכז